Dodaj Dobrą Markę do ulubionych Reklama w DM RSS

Strona glówna Dobrej Marki

PRZYJACIELE DM

Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna

Wonderbook Księga Czarów od J. K. Rowling na PlayStation 3

Wonderbook Księga Czarów od J. K. Rowling na PlayStation 3

To prezent, o jakim nawet nie śniłeś. WONDERBOOK™: KSIĘGA CZARÓW łączy najnowsze osiągnięcia technologii rzeczywistości rozszerzonej z możliwościami kontrolera ruchu PlayStation®Move.

 

Dostępny w sprzedaży już od 14 listopada 2012 roku Wonderbook: Księga Czarów pozwoli dzieciom wkroczyć w cudowny świat magii. Nasz produkt powstał przy wykorzystaniu materiałów z Pottermore, unikalnej, darmowej strony internetowej samej J.K. Rowling. Pisarka rozszerza tam czarodziejski świat swych książek o Harrym Potterze, zapraszając czytelników do wzięcia udziału w kolejnych przygodach czarodziejów.

Wonderbook: Księga Czarów to pierwszy tytuł przeznaczony na niesamowite, nowe urządzenie peryferyjne współpracujące z systemem PlayStation®3 – Wonderbook. Dzięki naszej magicznej księdze możesz się zanurzyć w świat czarów i opanować ulubione zaklęcia znane z serii Harry Potter™. Nowe, unikalne dzieło, które powstało we współpracy z J.K. Rowling, obudzi w Tobie prawdziwą czarodziejską moc. Będziesz mógł się nauczyć zaklęć takich jak Incendio, Wingardium Leviosa czy Expelliarmus.

Według słów J.K. Rowling, autorki książek o Harrym Potterze, „Mugol nie mógłby znaleźć sobie lepszego odpowiednika prawdziwej księgi zaklęć niż Wonderbook: Księga Czarów. Bardzo podobała mi się współpraca z kreatywną ekipą Sony. Dzięki niej wymyślone przeze mnie zaklęcia i ich historia zagoszczą w prawdziwym świecie. Wonderbook: Księga Czarów to niezwykłe urządzenie, które z pewnością stanie się najwspanialszą lekturą Waszego życia”.

Księga Czarów występuje w oryginalnym świecie Harry’ego Pottera. Została napisana przed dwustoma laty przez Mirandę Goshawk, popularną autorkę książek dla uczniów Hogwartu. Jako że księga ta jest niezwykle potężna, znajduje się w Dziale Ksiąg Zakazanych biblioteki Hogwartu. Po podręcznik ten powinni sięgać jedynie uczniowie posiadający rozległą wiedzę. Będzie on ich przewodnikiem na drodze do zostania pełnoprawnym czarodziejem lub dyplomowaną wiedźmą. Teraz i Ty możesz zdobyć swój własny egzemplarz rzadkiej księgi i nauczyć się z niej wszelkich zaklęć, które zawsze Cię fascynowały!

Wonderbook to doskonała propozycja dla wszystkich graczy familijnych w Polsce, oraz fanów technologicznych innowacji - powiedział Marcin Ziobrowski, Dyrektor Generalny w Sony Computer Entertainment Polska - Wierzymy, że połączenie książki i gry wideo jest strzałem w dziesiątkę. Pomysł na Wonderbook przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i dzieciom oraz młodzieży. Wonderbook do PS3 czeka fantastyczna przyszłość, a Księga Czarów od J.K. Rowling jest idealnym sposobem na zapoznanie się z naszą nową platformą.

Wonderbook: Księga Czarów to pierwszy tytuł, który korzysta z urządzenia Wonderbook, najnowszego dodatku do PlayStation. To idealny prezent dla Twoich bliskich i znajomych. Wonderbook to niewyczerpane źródło historii ze świata czarodziejstwa, które rozwija wyobraźnię użytkownika. Za sprawą tego urządzenia, wyglądającego jak prawdziwa książka, poznasz tysiące nowych opowieści i przeżyjesz wspaniałe przygody wraz z ich bohaterami. Z Wonderbook znajdziesz się w samym centrum akcji. Wszystko dzięki niezwykłej zawartości dla użytkowników PlayStation 3. Zobacz, jak książkowy świat magii ożywa dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej współgrającej z kamerą PlayStation®Eye. Twój salon przemieni się w fantastyczny świat pełen sekretów. Nasza czarodziejska księga da Ci możliwość przekroczenia granic codziennej rzeczywistości i zanurzenia się w krainę magii. To wszystko stanowi jedynie przedsmak możliwości Wonderbooka. Wiążemy z tym urządzeniem wielkie nadzieje. Trwają już prace nad kolejnymi projektami, takimi jak Wędrówki z dinozaurami, we współpracy z BBC. W planach mamy także ekscytującą współpracę z firmą Disney oraz nową, niezwykle oryginalną historię detektywistyczną, Diggs Nightcrawler. Więcej informacji o Księdze Czarów, wraz ze zrzutami ekranowymi i filmami, znajdziesz na stronie www.playstation.com. Wizualne materiały medialne dostępne są na stronie www.scee-press.com.

 

Autor:   PlayStation

Data publikacji:   04 grudzień 2012r.

WWW:   http://www.playstation.com

Oceń artykuł:
Aktualna ocena to: 1,00.
Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna